AUBISQUE CHRISTMAS SHOW – N°13

 

 

Dobrý den. Vítejte u Vánoční Aubisque Show. S Vánoci přicházejí nové rubriky v našem tradičním magazínu. Když je ten sváteční den, tak si probereme spoustu zajímavých věcí a i trochu zábavy, která vás bude provázet každý týden po celý rok 2018. V první řadě se podíváme na staronový tým Corendon Circus. Poté se zastavíme u Helen Wyman, Niki Bremmaier  a podíváme se na jejich nové sponzory a techniku. V následujícím čase uvidíte novou techniku ze světa cyklokrosu. To co přijde potom, no to už se nechte překvapit, ale určitě to uvidíte v celém příštím roce jen v tomto magazínu.

CORENDON-CIRCUS 2018 – 2020

Na cyklokrosovém trhu máme nový tým. Vlastně jen nový název. Tým Corendon Circus, možná znáte jako Beobank Corendon z minulého roku. V cyklokrosovém světě jsou velikým pojmem. Tomuto týmu mohou konkurovat jen, tak čtyři týmy. Hlavními hvězdami týmu jsou bratři Van der Poelové a Tom Meeusen. Meeusenovi to letos zrovna, tak nejde, ale s novými koly možná forma přijde. Za tento tým jezdí i zatím největší česká naděje Adam Ťoupalík. No uvidíme jak se bude dařit celém týmu v roce 2018. O jejich kolech v rubrice Aubisque Tech.

 

 

 

Jak už jsme říkaly je tu nová tradiční rubrika Aubisque Tech, která nám každý týden přinese nové zajímavosti ze světa techniky. Nejdříve se podíváme na nové vymoženosti cyklokrosového světa. Hlavně se zaměříme na kola Canyon Inflite SLX, které budou Aubisque Tech testovány v lednu. V našem  testu uvidíte jako první kolo btwin Ultra 520. Tento článek vám nabídneme sedmého ledna. Poté se podíváme na některé vychytávky, které jste sdíleli na sociálních sítích.

CANYON INFLITE SLX

Je tu další kousek do skládačky Aubisque Tech. Nové kolo Canyon Inflite SLX uvidíte v příští sezóně sedlat tým Corendon Circus v čele s Mathiem Van der Poelem. Bude na něm jezdit ještě Niki Bremmaier a samozřejmě Pauline Ferrand Prevot z týmu Canyon Sram. Na této značce uvidíte jezdit také tým Movistar a Katusha Alpecin. Samozřejmě na silnici. Mezi ženami je to tým Canyon Sram. Kolo stojí okolo 107 tisíc korun českých. Kolo je vybaveno sadou SRAM CX1, což ještě podporuje jeho kvalitu. Dá se také koupit levnější varianta a to Canyon INFLITE AL 9.0, nebo AL 9.0. Kolik toto kolo bude mít bodů, to se dozvíte za týden čtrnáctého ledna. Nezapomeňte sledovat Aubisque Tech na instagramu.

TECHNIKA ZE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

 

 

HELEN WYMAN A NIKKI BREMMEIER

Jako každý rok se okolo Vánoc shání v cyklokrosovém světě sponzoři a peníze do nového ročníku. Helen Wyman je ve světovém pelotonu už nějaký pátek a teď přišla s úplně novým designem. Její nový tým jí určitě pomůže zvednout sebevědomí a podávat velmi dobré výkony. Závodit samozřejmě ještě nezapomněla. Vzpomeňme si na Bogense, kde dojela druhá. Teď už, ale k Niki, které jako Mathieu Van der Poel přesedlala na kola Canyon. Na kole Canyon absolvuje první závod v Baalu na DVV Troffee. Uvidíme jak ji to s novými sponzory a koly půjde. 

 

 

 

V této rubrice se každý týden podíváme na nejlepší fotografii za týden. Z rubrikou Bezděk photo už jste se v našem klasickém menu docela sžily. V Aubisque Coffee se nebudeme, ale dívat na mé fotky, ale na fotky světově uznávaných fotografů. Tento týden se nám zalíbila fotka Paulinne Ferand Prevot z Namuru.

CX HANDBOOK
CX HANDBOOK – INSTAGRAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wattage Bazooka. Toto heslo určitě znáte z pořadu GCN na Youtube. Čtveřice bývalých cyklistů radí nám amatérům jak správně jezdit. Hlavně je to zábava. My jsme převzali jednu rubriku od nich.

WATTAGE BAZOOKA MATHIEU VAN DER POEL // CORENDON CIRCUS //
Filip Bezděk - nadšenec do cyklistika. Založil projekt Pippo. Na webu můžete vidět i časopis Mondial, který shrne měsíc v cyklistice.
Příspěvek vytvořen 674

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek