PO TŘETÍM DNU VEDOU SCOTSON A MEYER – SIX DAYS LONDON 2017

Dobrý den je tu třetí den šestidenní z Londýna. Zatím je peloton docela klidný , ale uvidíme co se bude dít. V tomto velikém madisonu čekáme velikou aktivitu od Belgičanů. Zatím vedou Australané, kteří právě teď útočí. Společně s nimi zaútočily Cavendish a Kennaugh. Za nimi hned vidíme Španělskou dvojici Mora Vedri a Torres. Pět minut zbývá do dalšího sprintu. Peloton také velmi zrychluje. Na sprint a zisk kola útočí Němci. Za Němci jedou Britové a Belgičané. Peloton je, ale velmi rychle dojíždí. Pět kol do bodovacího sprintu. Sprint vítězí Moreno de Pauw za Belgii. Za nimi Dánové a Britové. Za Brity sprintoval Peter Kennaugh. Němci s epo marném pokusu vrací zpět do balíku. Tentokráte nastupují Australané s Francouzi. Belgičané, Irové a Španělé právě teď vsadily okruh. Právě teď nastupují Britové a Francouzi. Ti byli nakonec pohlceni. Španělé získávají sprint. Útočí Australané a za nimi okamžitě nastupují Belgičané. Australané dokázali dojet do pelotonu a stále vedou i po snahách Belgičanů. Moreno de Pauw vítězí ve finálovém sprintu.

200 metre Flying Time Trial – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Ethan Mitchell (New Zealand) 0:00:10.171
2 Edward Dawkins (New Zealand) 0:00:00.008
3 Max Levy (Germany) 0:00:00.191
4 Juan Peralta (Spain) 0:00:00.359
5 Matthew Rotherham (Great Britain) 0:00:00.600
6 Nate Koch (United States) 0:00:01.210
40 Lap Derny Race
# Rider Name (Country) Team Result
1 Yoeri Havik 20  pts
2 Marc Hester 15
3 Kersten Thiele 12
4 Felix English 10
5 Sebastian Schmiedel 8
6 Wojciech Pszczolarski 6
7 Mark Cavendish 4
Sprint Finals – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Ethan Mitchell (New Zealand)
2 Edward Dawkins (New Zealand)
3 Max Levy (Germany)
4 Juan Peralta (Spain)
5 Matthew Rotherham (Great Britain)
6 Nate Koch (United States)
Team Elimination
# Rider Name (Country) Team Result
1 Niklas Larsen & Casper Von Folsach (Denmark)
2 Theo Reinhardt & Kersten Thiele (Germany)
3 Felix English & Mark Downey (Ireland)
4 Morgan Kneisky & Benjamin Thomas (France)
5 Mark Cavendish & Peter Kennaugh (Great Britain)
6 Cameron Meyer & Callum Scotson (Australia)
7 Alberto Torres & Sebastien Mora Vedri (Spain)
8 Kenny De Ketele & Moreno De Pauw (Belgium)
9 Wojciech Pszczolarski And Adrian Teklinski (Poland)
10 Yoeri Havik & Roy Pieters (Netherlands)
11 Steven Burke & Chris Latham (Great Britain)
12 Vajtec Hacecky & Aloiskankovsky (Czech Republic)
13 Ollie Wood & Mark Stewart (Great Britain)
14 Casper Pedersen & Marc Hester (Denmark)
Keirin Finals – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Nate Koch (United States)
2 Max Levy (Germany)
3 Matthew Rotherham (Great Britain)
4 Juan Peralta (Spain)
5 Ethan Mitchell (New Zealand)
6 Edward Dawkins (New Zealand)
10km Points Race
# Rider Name (Country) Team Result
1 Mark Stewart 43  pts
2 Kenny De Ketele 32
3 Casper Pedersen 27
4 Cameron Meyer 24
5 Niklas Larsen 20
6 Mark Downey 20
7 Sebastian Mora Vedri 6
8 Vojtech Hacecky
9 Peter Kennaugh
10 Maximilian Beyer
11 Nick Stopler
12 Roy Pieters
13 Theo Reinhardt
14 Adrian Teklinski
15 Steven Burke -17
16 Benjamin Thomas -20
40 Lap Derny Race
# Rider Name (Country) Team Result
1 Chris Latham 20  pts
2 Ollie Wood 15
3 Callum Scotson 12
4 Morgan Kneisky 10
5 Casper Von Folsach 8
6 Moreno De Pauw 6
7 Albert Torres 4
8 Alois Kankovsky
Madison Chase
# Rider Name (Country) Team Result
1 Mark Cavendish & Peter Kennaugh (Great Britain) 11  pts
2 Casper Pedersen & Marc Hester (Denmark)
3 Yoeri Havik & Roy Pieters (Netherlands)
4 Felix English & Mark Downey (Ireland) 11 (-1)  pts
5 Alberto Torres & Sebastien Mora Vedri (Spain) 4 (-1)
6 Niklas Larsen & Casper Von Folsach (Denmark) 3 (-1)
7 Ollie Wood & Mark Stewart (Great Britain) 2 (-1)
8 Steven Burke & Chris Latham (Great Britain) 2 (-1)
9 Cameron Meyer & Callum Scotson (Australia) (-1)
10 Morgan Kneisky & Benjamin Thomas (France) (-1)
11 Wojciech Pszczolarski And Adrian Teklinski (Poland) (-1)
12 Theo Reinhardt & Kersten Thiele (Germany) (-1)
13 Vajtec Hacecky & Aloiskankovsky (Czech Republic) (-1)
14 Kenny De Ketele & Moreno De Pauw (Belgium) (-1)
15 Nick Stopler & Melvin Van Zijl (Netherlands) (-2)
16 Sebastian Schmiedel & Maximilian Beyer (Germany) (-2)
Overall Standings after Day 3 – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Ethan Mitchell (New Zealand) 134  pts
2 Edward Dawkins (New Zealand) 116
3 Max Levy (Germany) 114
4 Juan Peralta (Spain) 111
5 Matthew Rotherham (Great Britain) 90
6 Nate Koch (United States) 74
Overall Standings after Day 3
# Rider Name (Country) Team Result
1 Cameron Meyer & Callum Scotson (Australia) 216  pts
2 Yoeri Havik & Roy Pieters (Netherlands) 208
3 Kenny De Ketele & Moreno De Pauw (Belgium) 235 (-1)
4 Alberto Torres & Sebastien Mora Vedri (Spain) 230 (-1)
5 Mark Cavendish & Peter Kennaugh (Great Britain) 218 (-1)
6 Niklas Larsen & Casper Von Folsach (Denmark) 205 (-3)
7 Felix English & Mark Downey (Ireland) 177 (-3)
8 Casper Pedersen & Marc Hester (Denmark) 174 (-3)
9 Morgan Kneisky & Benjamin Thomas (France) 161 (-3)
10 Theo Reinhardt & Kersten Thiele (Germany) 139 (-3)
11 Ollie Wood & Mark Stewart (Great Britain) 177 (-4)
12 Steven Burke & Chris Latham (Great Britain) 127 (-5)
13 Nick Stopler & Melvin Van Zijl (Netherlands) 53 (-7)
14 Wojciech Pszczolarski And Adrian Teklinski (Poland) 74 (-8)
15 Vajtec Hacecky & Aloiskankovsky (Czech Republic) 55 (-10)
16 Sebastian Schmiedel & Maximilian Beyer (Germany) 45 (-11)
Filip Bezděk - nadšenec do cyklistika. Založil projekt Pippo. Na webu můžete vidět i časopis Mondial, který shrne měsíc v cyklistice.
Příspěvek vytvořen 674

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek