PO ČTVRTÉM DNI SE DO ČELA VRACÍ BELGIČANÉ – SIX DAYS LONDON 2017

Dobrý den. Je tu čtvrtý večer šestidenního dráhové závodu z Londýnského velodromu. V Lee Valley Parku po třetím dnu vedli závodníci Meyer a Scotson. Závodníci reprezentující Austrálii nejlépe jeli v madisonu. Dnes ten první madison ovládla dvojice mistrů světa. Kneisky s Thomasem porazily Němce Thileho a Reinhardta. Druhou disciplínou byl deseti kilometrový Scartch, který už po druhé ovládl Mark Cavendish. V závodu za dernami se činily závodníci Austrálie, kde vyhrál Cameron Meyer a Australané byli znovu na výsluní. Poslední madison ovládli Australané, ale celkově vedou Belgičané. Budem se těšit co předvedou Britové, kteří mají nejlepší bodové hodnocení, ale na vedoucí ztrácí jedno kolo. Už dnes večer se dívejte na obrazovky Eurosportu, kde uvidíme nejlepší dráhové závodníky světa.

Madison Chase – Men
# Rider Name (Country) Team Result
1 Morgan Kneisky & Benjamin Thomas (France)
2 Theo Reinhardt & Kersten Thiele (Germany) 10 (-1)  pts
3 Yoeri Havik & Roy Pieters (Netherlands) 6 (-1)
4 Mark Cavendish & Peter Kennaugh (Great Britain) 5 (-1)
5 Niklas Larsen & Casper Von Folsach (Denmark) 4 (-1)
6 Casper Pedersen & Marc Hester (Denmark) 3 (-1)
7 Alberto Torres & Sebastien Mora Vedri (Spain) 2 (-1)
8 Cameron Meyer & Callum Scotson (Australia) 2 (-1)
9 Felix English & Mark Downey (Ireland) 1 (-1)
10 Steven Burke & Chris Latham (Great Britain) (-1)
11 Kenny De Ketele & Moreno De Pauw (Belgium) (-1)
12 Ollie Wood & Mark Stewart (Great Britain) (-1)
13 Nick Stopler & Melvin Van Zijl (Netherlands) (-1)
14 Wojciech Pszczolarski And Adrian Teklinski (Poland) (-1)
15 Sebastian Schmiedel & Maximilian Beyer (Germany) (-1)
16 Vajtec Hacecky & Aloiskankovsky (Czech Republic) (-1)
200m Flying Time Trial – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Edward Dawkins (New Zealand) 0:00:10.136
2 Ethan Mitchell (New Zealand) 0:00:00.065
3 Juan Peralta (Spain) 0:00:00.261
4 Max Levy (Germany) 0:00:00.267
5 Matthew Rotherham (Great Britain) 0:00:00.513
6 Nate Koch (United States) 0:00:01.127
Elimination Race – Women
# Rider Name (Country) Team Result
1 Katie Archibald (Great Britain)
2 Eleanor Dickinson (Great Britain)
3 Neah Evans (Great Britain)
4 Allison Beveridge (Canada)
5 Lydia Boylan (Ireland)
6 Laurie Berthon (France)
7 Kirsten Wild (Netherlands)
8 Amalie Winther Olsen (Denmark)
9 Rachele Barbieri (Italy)
10 Saartje Vandenbroucke (Belgium)
11 Michaela Ebert (Germany)
12 Elinor Barker (Great Britain)
13 Rebecca Raybould (Great Britain)
14 Emily Nelson (Great Britain)
15 Jasmin Duehring (Canada)
16 Lydia Gurley (Ireland)
17 Irene Usabiaga (Spain)
18 Marion Borras (France)
19 Nina Kessler (Netherlands)
20 Julie Leth (Denmark)
21 Maria Giulia Confalonieri (Italy)
22 Gilke Croket (Belgium)
23 Laura Suessemilch (Germany)
10km Scratch Race – Men
# Rider Name (Country) Team Result
1 Mark Cavendish 20  pts
2 Albert Torres 15
3 Felix English 12
4 Marc Hester 10
5 Ollie Wood 8
6 Moreno De Pauw 6
7 Casper Von Folsach 4
8 Chris Latham 2
9 Callum Scotson
10 Sebastian Schmiedel
11 Yoeri Havik
12 Melvin Van Zijl
13 Wojciech Pszczolarski
14 Kersten Thiele
15 Morgan Kneisky
16 Alois Kankovsky
Sprint Finals – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Edward Dawkins (New Zealand)
2 Ethan Mitchell (New Zealand)
3 Juan Peralta (Spain)
4 Max Levy (Germany)
5 Matthew Rotherham (Great Britain)
6 Nate Koch (United States)
40 Lap Derny Race – Men
# Rider Name (Country) Team Result
1 Cameron Meyer 20  pts
2 Theo Reinhardt 15
3 Sebastian Mora Vedri 12
4 Peter Kennaugh 10
5 Casper Pedersen 8
6 Benjamin Thomas 6
7 Vojtech Hacecky 4
8 Maximilian Beyer 2
10Km Scratch Race – Women
# Rider Name (Country) Team Result
1 Jasmin Duehring (Canada)
2 Lydia Boylan (Ireland)
3 Katie Archibald (Great Britain)
4 Rachele Barbieri (Italy)
5 Kirsten Wild (Netherlands)
6 Elinor Barker (Great Britain)
7 Eleanor Dickinson (Great Britain)
8 Emily Nelson (Great Britain)
9 Allison Beveridge (Canada)
10 Laurie Berthon (France)
11 Nina Kessler (Netherlands)
12 Julie Leth (Denmark)
13 Ana Usabiaga (Spain)
14 Neah Evans (Great Britain)
15 Amalie Winther Olsen (Denmark)
16 Maria Giulia Confalonieri (Italy)
17 Saartje Vandenbroucke (Belgium)
18 Laura Suessemilch (Germany)
19 Irene Usabiaga (Spain)
20 Gilke Croket (Belgium)
21 Michaela Ebert (Germany)
22 Lydia Gurley (Ireland)
23 Marion Borras (France)
24 Rebecca Raybould (Great Britain)
Keirin Finals – Sprinter
# Rider Name (Country) Team Result
1 Max Levy (Germany)
2 Edward Dawkins (New Zealand)
3 Juan Peralta (Spain)
4 Ethan Mitchell (New Zealand)
5 Matthew Rotherham (Great Britain)
6 Nate Koch (UNited States)
Madison Chase – Men
# Rider Name (Country) Team Result
1 Cameron Meyer & Callum Scotson (Australia) 6  pts
2 Kenny De Ketele & Moreno De Pauw (Belgium)
3 Niklas Larsen & Casper Von Folsach (Denmark) 12 (-1)  pts
4 Mark Cavendish & Peter Kennaugh (Great Britain) 9 (-1)
5 Steven Burke & Chris Latham (Great Britain) 7 (-1)
6 Casper Pedersen & Marc Hester (Denmark) 6 (-1)
7 Yoeri Havik & Roy Pieters (Netherlands) 3 (-1)
8 Alberto Torres & Sebastien Mora Vedri (Spain) 1 (-1)
9 Ollie Wood & Mark Stewart (Great Britain) (-1)
10 Felix English & Mark Downey (Ireland) (-1)
11 Nick Stopler & Melvin Van Zijl (Netherlands) (-1)
12 Sebastian Schmiedel & Maximilian Beyer (Germany) (-1)
13 Theo Reinhardt & Kersten Thiele (Germany) (-1)
14 Morgan Kneisky & Benjamin Thomas (France) (-1)
15 Vajtec Hacecky & Aloiskankovsky (Czech Republic) (-1)
16 Wojciech Pszczolarski And Adrian Teklinski (Poland) (-2)
Overall Standings after Day 4 – Men
# Rider Name (Country) Team Result
1 Kenny De Ketele & Moreno De Pauw (Belgium) 301  pts
2 Cameron Meyer & Callum Scotson (Australia) 282
3 Mark Cavendish & Peter Kennaugh (Great Britain) 308 (-1)
4 Yoeri Havik & Roy Pieters (Netherlands) 266 (-1)
5 Alberto Torres & Sebastien Mora Vedri (Spain) 286 (-2)
6 Morgan Kneisky & Benjamin Thomas (France) 211 (-2)
7 Casper Pedersen & Marc Hester (Denmark) 254 (-3)
8 Felix English & Mark Downey (Ireland) 235 (-3)
9 Niklas Larsen & Casper Von Folsach (Denmark) 294 (-4)
10 Ollie Wood & Mark Stewart (Great Britain) 230 (-4)
11 Theo Reinhardt & Kersten Thiele (Germany) 189 (-4)
12 Steven Burke & Chris Latham (Great Britain) 181 (-6)
13 Nick Stopler & Melvin Van Zijl (Netherlands) 69 (-8)
14 Wojciech Pszczolarski And Adrian Teklinski (Poland) 89 (-10)
15 Vajtec Hacecky & Aloiskankovsky (Czech Republic) 70 (-11)
16 Sebastian Schmiedel & Maximilian Beyer (Germany) 64 (-12)
Overall Standings after Day 4 – Sprinters
# Rider Name (Country) Team Result
1 Ethan Mitchell (New Zealand) 174  pts
2 Edward Dawkins (New Zealand) 171
3 Max Levy (Germany) 154
4 Juan Peralta (Spain) 147
5 Matthew Rotherham (Great Britain) 114
6 Nate Koch (United States) 92
Overall Standings after two events – Women
# Rider Name (Country) Team Result
1 Katie Archibald (Great Britain) 140  pts
2 Allison Beveridge (Canada) 100
3 Neah Evans (Great Britain) 95
4 Emily Nelson (Great Britain) 84
5 Eleanor Dickinson (Great Britain) 82
6 Kirsten Wild (Netherlands) 80
7 Lydia Boylan (Ireland) 80
8 Maria Giulia Confalonieri (Italy) 73
9 Jasmin Duehring (Canada) 66
10 Elinor Barker (Great Britain) 64
11 Rachele Barbieri (Italy) 63
12 Julie Leth (Denmark) 50
13 Laurie Berthon (France) 44
14 Saartje Vandenbroucke (Belgium) 41
15 Nina Kessler (Netherlands) 37
16 Lydia Gurley (Ireland) 36
17 Amalie Winther Olsen (Denmark) 24
18 Michaela Ebert (Germany) 20
19 Irene Usabiaga (Spain) 18
20 Rebecca Raybould (Great Britain) 15
21 Marion Borras (France) 15
22 Laura Suessemilch (Germany) 13
23 Ana Usabiaga (Spain) 12
24 Gilke Croket (Belgium) 12

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *