ZÁVOD DO 23 LET A ZÁVOD JUNIORŮ – WCH ROAD BERGEN 2017

JUNIOŘI

Dobrý den. Dnes jsme pro vás připravili reportáž z Mistrovství světa. Závod juniorů byl dnes velmi zajímavý. Čekali jsme dobrý výsledek od Britů, kteří jsou podporováni týmem Wiggins. Dobře měli jet i Italové a Francouzi. Čekali jsme dobrý výsledek i od domácích seveřanů. Závodníci startovali znovu z Norských fjordů. V čele se nám dost dlouho tvořil únik. Viděli jsem i Němce Heinckeho a další závodníky. Osmdesát kilometrů před cílem jsme v nájezdu na Lososí kopec viděli velmi tvrdý pád. Skončily v tomto pádu i někteří favorité. Z pelotonu se po pádu utrhl Kazach a Ital. Poté se druhá skupina s dalšími Italskými závodníky spojila s tou první. Italové zde byli v obrovské přesile. Na Lososím kopci vystartoval Dán Johansson a dokázal svůj únik dotáhnout do cíle. Na druhém a třetím místě byli Italové.

U23 MENS

Junioři měli svůj závod ještě před sebou a k tomu hlavnímu závodu se chystali muži do 23 let. Závod bude v Norsku stejně. Únik byl dnes velmi početný. Peloton, ale moc neohrožoval. Únik byl poté velmi rychle sjet a my jsme se mohli těšit na souboj buď sprinterský, nebo na samostatný únik. Zaútočil z Salmon Hillu Lenard Kamna ze Sunwebu. Kamnu dojel Cosnefroy. Cosnefroy rozjel sprint a Kamna nedokázal zareagovat na Francouzského rychlíka.

Filip Bezděk - nadšenec do cyklistika. Založil projekt Pippo. Na webu můžete vidět i časopis Mondial, který shrne měsíc v cyklistice.
Příspěvek vytvořen 674

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek