Ronde Van Vlaanderen 2017 (BEZDĚK ON DERONDE)

Tour of Flander neboli Ronde Van Vlaanderen a po našem Okolo Flander se rozjelo v Belgii. Druhý monument sezóny každoročně přinese ty velmi zajímavé obrázky roku. Poslední Ronde to bylo pro Toma Boonena, který jede svůj poslední týden v okruhu UCI a poslední týden jeho kariéry. Boonen se rozloučí na závodu Paris Roubaix, kde bude určitě útčit na titul, jako minulý rok. Teď už k závodu. Na začátku, pří první průjezdu Oude Kwaremontu se pole roztrhalo a byli zde ti nejzajímavější závodníci, až na malé výjimky jako Peter Sagan, Greg Van Avermeat a Alexander Kristoff. Skupina byla dojeta, ale ještě před tím na stoupání Koppenberg zaútočil Philippe Gilbert. Pronásledovala ho skupina favoritů včele s Petrem Saganem a Van Avermeatem. Peter Sagan sedmnáct kilometrů před cílem najel do bariéry a to jemu a jeho skupince bylo osudným. Peter spadl hodně těžce, ale naštěstí se mu nic nestalo. Van Avermeat se vydal na stíhací jízdu s roztrženým stehnem. Společně se třemi dalšími závodníky Gilberta nedokázali sjet a Gilbert se radoval z vítězství na Tour of Flanders. Flandry znovu tvořil velké příběhy. Ten první už jsme vám řekli. Ten druhý je znovu o Tomu ,,TOMEKEM“ Boonenovi. Boonen jel své poslední Flandry a chtěl je vyhrát, jenže Boonen měl problémy s přehazovačkou a několikrát musel měnit kolo. Třetí příběh je o Peteru Saganovi, který měl velkou šanci na vítězství, ale skončil na zemi. Příběh číslo čtyři se poutá k Van Avermeatovi, který chtěl ovládnout svůj první monument v kariéře, kdo ví možná kdyby nebylo jeho pádu tak by možná ovládl Flandry on. A poslední pátý příběh se udál docela na začátku poslední stovky závodu. Sep VanMarcke jako správný Belgičan vyjel bez rukavic. Upadl a hodně si sedřel ruce a zlomil prst. Jak už jsem říkal Flandry tvoří ty největší příběhy světového pelotonu. příští týden se můžeme těšit na slavný velodrom v Roubaix, kde bude končit největší klasika roku Paris-Roubaix. Zde se rozloučí slavný ,,TOMEKE“  dole se podívejte na poslední kilometry závodu a ukázku na HELL OF THE NORTH – NEBOLI PEKLO SEVRU (PARIS-ROUBAIX) Na shledanou.


Ronde van Vlaanderen / Tour of Flanders 2017 HD… by noeasyride

bandicam 2017-04-04 14-27-59-582 bandicam 2017-04-04 14-28-04-895 bandicam 2017-04-04 14-27-17-391 bandicam 2017-04-04 14-27-21-777 bandicam 2017-04-04 14-27-38-259

Teaser Officiel – Paris-Roubaix 2017 by tourdefrance

Diagnóza šílenec ... hlavně do cyklistiky, fotograf české cyklistické scény, amatérský cyklista, nadšenec do moderního designu a zakladatel projektu pippo.
Příspěvek vytvořen 1102

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek