Motokros LOSAIL

Kalendář mistrovství světa v motokrosu otevřel podnik v Losail. V sezóně 2017 nám přibyli zajímavé změny. Jeffrey Herlings přestoupil z třídy MX2 do královské MXGP.

MX2 jízda:1

V první jízdě od startu vedl Pauls Jonass na stroji KTM. Za ním se vydali Lieber s Paturelem. Ti ho ohrožovali až do konce závodu. Lieber spadl a dojel na třetím místě. Jonass v poslední zatáčce dokázal udržet vítězství před Paturelem.

MX2 jízda:2 Druhá jízada se odvíjela podobně jako ta první. Jonass předvedl skvělý start a dojel si pro double. KTM slavila 50 bodů a prozatimní červenou tabulku pro vítěze.

MXGP jízda:1

Na startu odjel Antonio Cairoli. Antonio rozdrtil konkurenci a vyhrál stylem start cíl jako jeho kolega z MX2 Pauls Jonass.

MXGP jízda:2

Cairoli od startu vedl, ale Febvre a Gajser ho dokázali předjet. Až v posledním kole dokázal Cairoli vráti předjetí ze začátku závodu a ovládl i druhou jízdu. Získal také 50 bodů.

bandicam 2017-02-26 10-45-04-257

Foto Zdroj: MXGP.com, Motolevel

DOBRÝ DEN. VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH, NA KTERÝCH NAJDETE VŠE O CYKLISTICE. SLEDUJTE REPORTÁŽE ZE ZÁVODŮ, LIVE PŘENOSY, ROZHOVORY A VŠECHNY ZAJÍMAVOSTI O CYKLISTICE JSOU V MAGAZÍNU AUBISQUE COFFEE.