Telenet světový pohár v cyklokrosu ZOLDER

Wout Van Aert ovládl cyklokrosový závod v belgickém Zolderu.bandicam-2016-12-26-21-15-25-105 Byl bezkonkurenční. Mohlo mu konkurovat jen pár závodníku jako Mathieu Van der Poel, Laurenc Sweeck, Toon Aerts, Kevin Pauwels. Nikdo ho dnes nedokázal překonat. Minulý závod v Namuru a Zevenu ovládl Van der Poel. Van der Poel měl problémy s tretrou. Van Aert odjel a v cíly měl na Sweecka minutový náskok. Van der Poel měl v posledním kole problémy s kolem když bojoval o třetí místo. V cílovém spurtu o třetí místo překonal Toona Aertse belgičan Kevin Pauwels.

bandicam-2016-12-26-21-15-09-488Marianne Vosová po návratu ze silnice ovládl závod v Zolderu. Naše Kateřina Nash skončila třetí po vítězství na závodě v Diegemu který patří do kalendáře závodů hansgrohe superprestige. V mužské části ho za umělého osvětlení vyhrál Van der Poel.

Filip Bezděk - nadšenec do cyklistika. Založil projekt Pippo. Na webu můžete vidět i časopis Mondial, který shrne měsíc v cyklistice.